Незмінні партнери Lifestylecamper

Cьогодні команда #Lifestylecamper хоче подякувати нашим постійним партнерам, які забезпечують нас високоякісною продукцією:
– Knott: підвіски для причепів,
– Alko: підвіски для причепів,
– Webasto: дизельний і бензиновий обігрівачі.
Ми прагнемо робити не просто естетичні кемпери, а створювати функціональні будинки на колесах, у яких є все, що необхідно сучасній людині для комортного життя та подорожей. Але будь-які поліпшення безглузді, якщо базовий дизайн спирається на неякісні комплектуючі. Ми вдячні нашим партнерам за допомогу в створенні надійного конструктивного «фундаменту» для наших причепів!

Останні новини

Новини сертифікації Lifestylecamper

Автоподорож з кемпером-причепом: досвід поїздки Україною та Європою

#Lifestylecamper – це комфорт і затишок!

Найближчі виставки Lifestylecamper

Запрошуємо до співпраці!

Великобритания - дилер Lifestylecamper
Великобританія – новий дилер Lifestylecamper

Дилер Lifestylecamper у Великобританії

кемпер для охотников x-line
X-Line для мисливців

Доставка кемперов в разные страны мира
Доставка кемперів у різні куточки світу

Майже щотижня ми відправляємо наші кемпери в інші країни. Такі відправки стали для нас настільки звичним явищем, що ми майже перестали писати про них в соціальних мережах #Lifestylecamper. Але кожна відправка, як і раніше, має величезне значення для всієї команди! Це не просто радісна подія: у будинки на колесах, які ми робимо, ми вкладаємо працю і частинку своєї душі. Кожен кемпер - це нова історія дружби. Завдяки «краплям»-причіпам, у нас з'явилися друзі майже по всьому світу: в Норвегії та Німеччині, Польщі та Новій Зеландії, Австрії та Фінляндії.
Друзі, ми дуже вдячні за те, що ви з нами!