Підсумки 2022 року - як ми впорались | Life style camper

Підсумки 2022 року

Кидаємо погляд на минулий 2022 та рука не підіймається написати щось на кшталт «рік був важкий, але продуктивний». Це був переламний рік – і для України, і для українців, і для #Lifestylecamper. Рік, коли – без перебільшень! – ти можеш втратити все або ж стати міцнішим. Так само, як й мільйони українців, ми обрали друге.

Про виробництво кемперів

попри тимчасову зупинку виробництва, за рік ми створили та відвантажили понад сотню кемперів. Українське виробництво стало модним трендом, і ми щиро пишаємося тим, що наші кемпери є частинкою того, як світ бачить Україну.

Наша діяльність в інших країнах

Серед країн Європи найбільше кемперів ми відвантажили до Німеччини, Чехії, Норвегії. А також відкрили представництво у Данії, куда наприкінці року відвантажили перші трейлери!

Наші кемпери брали участь у понад 30 масштабних виставках, з-поміж яких й «гіганти» − Caravan Salon Dusseldorf, Suisse Caravan Salon, Western Motorhome і Campervan Show, Norwegian Explorers Overland Festival. Втім, мріємо, щоб виставки та заходи, присвячені авто, спорту, полюванню проводилися вже у 2023 році під мирним українським небом!

Благодійний фонд

Повноцінно запустили власний благодійний фонд #LSCCharity. Багато років наші благодійні ініціативи були радше індивідуальними – ми допомагали дитячим будинкам та школі для діточок з вадами розвитку. Але від початку повномасштабного вторгнення залучення логістичних можливостей та дружніх зв’язків у Lifestylecamper Family стало необхідним для забезпечення багатьох людей в Україні. Наші партнери та друзі проекту з Німеччині, Норвегії, Чехії вже напочатку березня відрядили першу фуру із допомогою в Україну. На тлі волонтерського проекту ми потоваришували із фондом Загартовані Серця, освітньою ініціативою ВінОК та іншими добродіями, які допомагають пережити найтемніші часи.

Доєднуйтеся до проекту: https://charity.lsc.ua/

Друзі, дякуємо, що ви з нами!

Останні новини

виставки караванів
2023: Виставки караванів у Європі

Підсумки 2022
Підсумки 2022 року

орендувати кемпер
Оренда кемпера в Україні та Європі

благодійний фонд лайфстайлкемпер
Благодійний фонд Лайфстайлкемпер Юкрейн

Долучайтеся до нової ініціативи Lifestylecamper - благодійного фонду Лайфстайлкемпер Юкрейн.

відновлення виробництва кемперів
Ми відновлюємо виробництво

портативная солнечная панель
Сонячна панель для кемпера

LIFESTYLECAMPER
LIFESTYLECAMPER: підсумки 2021

модели кемперов
3 моделі кемперів для ваших подорожей